Startliste Sprang 9. April

Postet av Morger Rideklubb den 8. Apr 2017

Startliste Sprang Påskestevne 2017

Klasse 1. 20cm CR kl. 10.00


Rytter

Hest

Klubb

1 Sverre Vaagen Kallevik Goliat Morg
2 Even Vindfjell Idefix Selj
3 Stian A. Marken Frøymin Morg
4 Sondre Christenson Ruben Morg
5 Guri Fjell Sidney Morg

Klasse 2. 40cm CR


Rytter

Hest

Klubb

1 Ina Kåsa Mr. Arioso Selj
2 Eirik Bergland Mælandsmo Clausholmen Sirocoo Not
3 Mari Ørnes Brekke Happy Landing Morg
4 Ida Svendsen Preria Not
5 Even Vindfjell Idefix Selj
6 Hedda Vaagen Kallevik Happy Landing Rjuk

Klasse 3. 60cm Feil og stil


Rytter

Hest

Klubb

1 Hedda Vaagen Kallevik Happy Landing Morg
2 Kaisa Vale Sidney Morg
3 Ida Bitustøyl Tveiti Kiss and Tell Morg
4 Ida Svendsen Preria Not
5 Katrine Frøyna Obelix Morg
6 Sofie Gundleiksrud Moe Ponky Star Rjuk
7 Isabelle Brekke Moore Amazon Selj
8 Even Vindfjell Shakira Selj
9 Eirik Bergland Mælandsmo Clausholmen Sirocoo Not
10 Helene Pedersen Kirkmoen Velvet Rjuk
11 Ina Kåsa Mr. Arioso Selj
12 Kristine Bergland Mælansdmo Funnys Aktive Star Not
13 Nora Ørnes Brekke Merlo Flight Rjuk
14 Sunniva Irenesdottir Uldal Kåsa Miss Irish Selj
15 Tina Bø Bakka Carmina II Selj

Klasse 4. 80cm Feil og Stil


Rytter

Hest

Klubb

1 Synne Iren Negarden Carachi Wind Morg
2 Sofie Gundleiksrud Moe Ponky Star Rjuk
3 Katrine Frøyna Obelix Morg
4 Thomas Aaseland Carachi Wind Morg
5 Åse Linnea Lind Ramon Morg
6 Ida Bitustøyl Tveiti Kiss and Tell Morg
7 Kristine Kaldråstøyl Regina Morg
8 Åsne Lien Breives Spencer Morg
9 Malin Roligheten Epua Not
10 Ida Marie Hefre Lucky Samara Not
11 Isabelle Brekke Moore Amazon Selj
12 Even Vindfjell Shakira Selj
13 Tone G. Øy Eminent Morg
14 Øyvind Høgetveit Super Tramp Selj
15 Hanne Fæhn Mårdalen Bonzai Rocky Rjuk
16 Tina Bø Bakka Carmina II Selj
17 Helene Pedersen Kirkmoen Velvet Rjuk
18 Sunniva Irenesdottir Uldal Kåsa Miss Irish Selj
19 Kristine Bergland Mælansdmo Funnys Aktive Star Selj
20 Sandra Delmark Ryen Ballerina Selj
21 Nora Ørnes Brekke Merlo Flight Rjuk
22 Ida Bø Bakka Lakeview Livley Selj
23 Anne Louise Ravn Casino Morg

Klasse 5. 100cm Feil og stil


Rytter

Hest

Klubb

1 Randi Breive Breives Spencer Morg
2 Malin Roligheten Epua Not
3 Ida Marie Hefre Lucky Samara Not
4 Kristine kaldråstøyl Regina Morg
5 Sandra Delmark Ryen Ballerina Selj
6 Anne Louise Ravn Casino Morg


Lykke til! :D




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline